\
Timetable
2006N5201022܂
951   950
08.28 Chur 18.29
08.40 Reichenau-T. 18.18
| Thusis 17.51
09.18 Tiefencastel 17.33
10.37 Pontresina 16.05
11.59 Poschiavo 14.53
12.07 Le Prese 14.44
12.36 Tirano (I) 14.15

961   960
08.40 Davos Dorf 18.19
08.50 Davos Platz 18.12
09.17 Filisur 17.45
09.29 Bergun 17.32
10.08 Samedan 16.44
10.23 Pontresina 16.30
10.50 Ospizio Bernina 16.00
11.03 Alp Grum 15.51
11.41 Poschiavo 15.12
11.50 Le Prese 15.04
12.20 Tirano (I) 14.34

971   970
09.41 St. Moritz 17.12
09.56 Pontresina 16.56
10.26 Ospizio B. 16.26
10.36 Alp Grum 16.16
11.17 Poschiavo 15.37
11.24 Le Prese 15.20
11.57 Tirano (I) 14.50

Bus 5951   Bus 5950
14.25 Tirano (Bus) 13.00
17.30 Lugano FFS 10.15
FTeamJUN